Shop Mobile More Submit  Join Login
×
Więc pierwszy theView Cup rusza (z okazji Świąt Bożego Narodzenia):

Turniej podzielony jest na 2 etapy, na każdy etap należy oddać 2 prace:
- jedną małą ( sygnatura, userbar, avatar, emotikonka, logotyp),
- jedną dużą (zdjęcie, PMke, DP, wektor, layout).

Nagrody to: pendrive 4gb, ComputerArts + tvpoints.
*Nagroda za 2 miejsce jest zależna od wyboru osoby, która zajęła 1miejsce. Tzn, jeżeli zwycięzca wybierze gazetę, to drugie miejsce otrzymuje pendrive.


Etap pierwszy: Eliminacje
Temat: Wigilia, Gwiazdka, Boże narodzenie, Święty mikołaj
Termin: 24 grudnia godzina 20 (w ostateczności 21)
Do kogo: pronoob, w temacie theView Cup(xxxmass 2009) #1 ( the-view.pl/viewtopic.php?p=19… )

POWODZENIA!!!
  • Watching: The-view
To tak po 5 dniach od planowanego startu w końcu ruszyliśmy. Nie widzę potrzeby pisania niczego więcej wiec Zapraszam na theView!!!
Jak to już bywa na polskiej scenie graficznej, każde forum musi mieć to swoje eleganckie spóźnienie... tak my też je będziemy mieć. Dlaczego?, zapewne zapytasz. Ano dlatego, że nasz obecny hosting zmienił DNS'y co za tym idzie trzeba czekać na odświeżenie co  może potrwać nawet 48godzin... Ehhh... wszystkich bardzo przepraszamy, za to opóźnienie, jednak nie jest to nasza wina. ;/
Hmm nowe forum graficzne, nowa(stara) ekipa, nowi userzy, nowe spojrzenie na grafikę czyli the-View.pl. Jesteś początkującym grafikiem, być może już zaawansowanym, interesujesz się tworzeniem stron internetowych? Świetnie trafiłeś, u nas opanujesz podstawy programów graficznych, języków internetu. U nas równie dobrze możesz podzielić się swoją wiedzą z początkującymi. Wiec jeszcze raz PLANOWANY START to 20 LISTOPADA 2009 roku, godzina 15.